Spotkanie z dyrektorem Departamentu Rozwoju Aglomeracji UMWD poprowadzi dr Teresa Marcinów. Nie obowiązują zapisy.
Link do wydarzenia: https://pwr-edu.zoom.us/j/68015876716.
Uprzejmie informujemy o możliwości zgłaszania niezgodności Projektu lub działań Uczelni z Konwencją o prawach osób niepełnosprawnych z 13 grudnia 2006 r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 1169, z późn. zm.), zwanej dalej „KPON”.
Zapewniając zgodność prowadzonych w Politechnice Warszawskiej projektów badań naukowych z zasadami etyki oraz powszechnie uznanymi zasadami prowadzenia badań naukowych z udziałem ludzi Zespół ds. etyki badań naukowych zaprasza do zapoznania się z informacjami dotyczącymi prawidłowego złożenia stosownego wniosku.
Formularz wniosku oraz informacje dotyczące jego przesłania znajdują się na stronie internetowej BiSOU: https://bisou.pw.edu.pl/Zespol-ds.-etyki-badan-z-udzialem-ludzi
Sekcja Psychologów BiSOU zaprasza chętnych studentów w spektrum autyzmu do udziału w stacjonarnym Treningu Umiejętności Społecznych. Głównym celem Treningu Umiejętności jest rozwinięcie zdolności interpersonalnych oraz radzenia sobie w zróżnicowanych sytuacjach społecznych.
Zapraszamy osoby, które mogą przedstawić dokument poświadczający diagnozę spektrum autyzmu.
Termin przyjmowania zgłoszeń: 9 lutego 2025 r.
Sekcja ds. Osób z Niepełnosprawnościami BiSOU PW oraz Google Polska mają przyjemność zaprosić na warsztaty dla studentów PW. Warsztaty będą łączyć w sobie elementy panelu eksperckiego, aktywnej pracy w grupie, pokazów demonstracyjnych i sesji typu “ask me anything”. Wyjątkową okazją będzie obecność ok. 10 przedstawicieli Google, reprezentujących różne działy i stanowiska wewnątrz firmy. Da to możliwość dalszego pogłębienia wniosków wyniesionych z poszczególnych sesji w ramach osobistych rozmów.
Warsztaty są otwarte dla studentek i studentów wszystkich kierunków i będą prowadzone w języku polskim.
Droga Studentko / Drogi Studencie,
studiujesz w Warszawie lub okolicy, masz od 18 do 26 lat, a Twoim problemem jest odkładanie zadań na później? Zwlekasz z rozpoczęciem pracy i kończysz swoje obowiązki na ostatnią chwilę pod presją zbliżającego się terminu? A może nawet zdarza Ci się przekraczać deadline? Masz poczucie, że powinnaś/powinieneś zacząć uczyć się do egzaminu wcześniej, ale zazwyczaj Twoje plany kończą się niepowodzeniem i próbujesz nadrobić materiał z całego semestru w jedną noc? Dodatkowo w najbliższym czasie przed Tobą wymagające zadanie w ramach studiów, za które nie potrafisz się zabrać i chciałabyś/chciałbyś pracować nad nim w semestrze zimowym? Jeżeli tak, to, zapraszamy Cię do udziału w 5-tygodniowej psychoterapii grupowej online, której celem jest obniżenie prokrastynacji.
Brak nadchodzących wydarzeń w najbliższej przyszłości.