Paszport do kariery czyli jak oczarować przyszłego pracodawcę - bezpłatny warsztat aktywności zawodowej

Na plakacie umieszczony jest tytuł warsztatów wraz z ich programem. Po środku w dolnej części narysowanych jest pięcioro studentów z widocznymi niepełnosprawnościami: od lewej dziewczyna z ciemnych okularach z białą laską, chłopak na wózku, chłopak z protezą lewej nogi, chłopak prawej nogi, dziewczyna z protezą lewej ręki. Wszyscy maja uśmiechnięte twarze, wznoszą ręce do góry.

Drodzy Studenci!

12-go marca w godzinach 12.30-15.30 zapraszamy Was do udziału w warsztatach Paszport do kariery czyli jak oczarować przyszłego pracodawcę, które pomogą Wam przygotować się do pierwszego kontaktu z potencjalnym pracodawcą. Zajęcia odbędą się na Rektorskiej 4, w sali 3.21 (3 piętro).

Poprowadzą je Aneta Dreksler z Biura Karier i Dorota Raabe z Biura ds Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (Sekcja ds Osób z Niepełnosprawnościami).

W programie warsztatów znajdą się tematy:

•  Jak napisać efektywne CV?
  •  Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?
  • Czy lub jak komunikować o swojej niepełnosprawności potencjalnemu pracodawcy?
  • Jakie mają prawa pracownicy z niepełnosprawnością na rynku pracy?
  • Jak wygląda rynek pracy w kontekście pracowników z niepełnosprawnością?

Jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy: warsztaty.bk@pw.edu.pl do 10-go marca.

W zgłoszeniu podaj swoje imię i nazwisko oraz szczególne potrzeby związane z Twoim stanem zdrowia, jeśli takie masz.

Do zobaczenia!